lekkage kleppendeks...
 
Meldingen
Alles wissen

lekkage kleppendeksel? LTD 454

3 Berichten
3 Gebruikers
0 Reactions
34 Bekeken
(@henks1958)
Berichten: 6
Active Member
Topic starter
 

De laatste tijd heb ik een beetje olie aan de rechterzijde van het motorblok, incl. carburateur en de bovenkant van de slang waar deze mee is aangesloten.
Moeilijk te zien waar dit vandaan komt. Maar, ik heb het idee dat het misschien komt van tussen het kleppendeksel en cilinderkop(?).

Is zoiets mogelijk?

Zo ja, zit er een pakking op deze plek die defect kan zijn, en is deze simpel te vervangen?

Zo nee, waar zou deze lekkage vandaan kunnen komen?

 
Geplaatst : 29 september 2012 15:45
(@kawasjakie)
Berichten: 2119
Noble Member
 

Dat kan de (rubber) klepdekselpakking zijn. Ter hoogte van de nokkenas-uitsparing in de kop lekken ze wel eens. Wat vloeibaar pakking aan doen en weer terug in elkaar, dan is het meestal verholpen. Of gewoon nieuwtje halen.

 
Geplaatst : 29 september 2012 16:08
(@pietje-bel)
Berichten: 221
Estimable Member
 

Ja, kan.

Even goed kijken waar dit vandaan komt. Moet gelet op type motorfiets visueel te achterhalen zijn. :geek:

[attachment=0:2r108zrz]kawa ltd.jpg[/attachment:2r108zrz]

Tip; maak alles een keer goed schoon. Maak een ritje waarbij hij lekker op bedrijfstemeperatuur komt. Thuis e.e.a. even met "de vinger" controleren. Is "het lek" zo gevonden. Oh ja, olieverlies, voor elke rit oliepeil controleren. πŸ˜‰

Klepdekselpakking is goed mogelijk.

Pietje Bel.

 
Geplaatst : 29 september 2012 20:21
Deel: