Wat the f...
 
Meldingen
Alles wissen

Wat the f...

17 Berichten
6 Gebruikers
0 Reactions
141 Bekeken
(@vicking)
Berichten: 882
Prominent Member
Topic starter
 

Rijd ik een rondje Assen, kom ik vanuit Laaghalen richting het circuit is er grind gestrooid.....eindelijk achter het circuit aangekomen en grind vrij....hebben ze KLINKERS in de bochten gelegd!!!! wat is dit nu weer voor actie??? Rudy, als jij nu even met Wolfje daar de straatklinkers er uit gaat trekken dan kan er wel asfalt in.

 
Geplaatst : 2 september 2012 07:31
(@rudyhadee)
Berichten: 1334
Noble Member
 

Straatklinkers?

Is Wolfje gek op, zij is nog uit de periode dat we klinkers gewend waren( 40 jaar geleden zeg maar ), zal mijn best doen. Dat losse grind is ze minder gek op, maar kan daar natuurlijk een hoop gas geven, door de druk die de Magni's opbouwen, blaast het grind vanzelf wel van de weg.

Klinkers?
Grind?

Idioten die dit soort gevaarlijke situaties weten te verwezenlijken, komen alleen maar ongelukken van, zelfs als je niet het gas er op zet.

 
Geplaatst : 2 september 2012 08:33
(@henks)
Berichten: 1083
Noble Member
 

Hopelijk hebben ze een extra ambulance klaar staan.

Of moet de firma Geerts extra gespekt worden ???

 
Geplaatst : 2 september 2012 09:59
(@rudyhadee)
Berichten: 1334
Noble Member
 

Voor de duidelijkheid:

Firma Geerts verzorgt reizen naar uw laatste rustplaats, of de begraafplaats, of het crematorium.
Laaghalerrijders, Hooghalerrijders en zij die rond de baan rijden zijn bij deze gewaarschuwd!!!!!!!!!!!!!

M.Hein

 
Geplaatst : 2 september 2012 11:00
(@henks)
Berichten: 1083
Noble Member
 

ga je straks even wat plaatjes schieten ?,zijn toch vlak bij de schietbaan.........[attachment=0:19cupuzt]Motorbike.jpg[/attachment:19cupuzt]

 
Geplaatst : 2 september 2012 11:15
(@rudyhadee)
Berichten: 1334
Noble Member
 

Zal de situatie ter plekke en verderop beoordelen. Indien de remmen van de BMW het toelaten om de motorfiets tot stilstand te krijgen, zal ik pogen om de wandaden van de gemeente Assen digitaal vast te leggen en alhier plaatsen. Dit om collega motorrijders en motorrijdsters te doordringen van de gevaren welke hier op de loer liggen. Wellicht staan er ook nog overheidsdienaren welke ons geld willen aftroggelen voor het overschrijden van de aldaar geldende snelheidslimiet van 60 km/uur, zelf ben ik daar uiteraard niet bang voor, die snelheid haal ik amper.
Als ze er al zijn, zijn ze in 9 van de 10 gevallen uitgerust met de Lasergun, hier ontkomt niemand aan, zij blij, Leeuwarden blij, Ivo Opstelten blij, Koos Spe blij, de tuinkabouter blij, bijna iedereen blij in dit geval. Het is vandaag mooi weer, zullen dus wel weer veel collega's op pad zijn, op deze mooie nazomerdag. En pas ook op voor de heren landbouwers, tractortje en zo, zijn en blijven uitermate gevaarlijke obstakels; en van dichtbij ook erg groot en log, doet erg veel pijn als je hierdoor abrupt tot stilstand moet komen, pijn is fijn, bloed moet, maar liever niet dus.

de burgermeester van Assen, Sicco.

 
Geplaatst : 2 september 2012 11:35
(@henks)
Berichten: 1083
Noble Member
 

Achterlijk om daar klinkers neer te leggen,,,,kinderkopjes is toch echt Drents beetje water er over en je kunt er tevens op schaatsen.
Zal de plaatselijke wegbeheerder allerlei ongevallen op zijn geweten willen hebben soms ??
als er n.l geen waarschuwingsborden zijn geplaatst is hij waarschijnlijk aansprakelijk te stellen.

 
Geplaatst : 2 september 2012 12:35
(@rudyhadee)
Berichten: 1334
Noble Member
 

Er wordt gewaarschuwd: niet harder als 60 km/uur, opspattend grind, staat geen bord bij voor motorfietsen.

Zie: geldt alleen voor auto's :

Andere situatie: dank u de koekoek:

Holes in the road:

Lijkt op klinkers, maar is het niet:

U kunt er zelfs herten zien oversteken:
(en als ze niet oppassen, heeft u voor de hele week vlees op tafel).

En het was in het verleden zo'n mooie bocht ( met dank aan de burgermeester & wethouders van de gemeente Assen).

Gezien vanaf Assen richting Laaghalen:

 
Geplaatst : 2 september 2012 14:22
(@vicking)
Berichten: 882
Prominent Member
Topic starter
 

JA!!!! daar bedoel ik dus, belachelijk of niet dan!!!

 
Geplaatst : 2 september 2012 15:30
(@marcog)
Berichten: 164
Estimable Member
 

Daar kan je toch gewoon omheen met twee wielen?

 
Geplaatst : 2 september 2012 15:37
(@kawasjakie)
Berichten: 2119
Noble Member
 

Tja, ze proberen vanalles om de snelheid eruit te krijgen.
Hier presteren ze het op verkeersdrempels(echte klappers) midden in de bochten van een slingerende dijk te leggen. Helemaal van de pot gepleurd! En dan het oerwoud van overbodige borden en palen langs de weg Evil Evil

 
Geplaatst : 2 september 2012 17:10
(@rudyhadee)
Berichten: 1334
Noble Member
 

Tsja, die borden lezen wil helemaal niet als je op een Japanner rijd,(gaan te hard), BMW rijders zien het wel, komt door hun slakkegang.
(schaar mezelf hier niet onder, duidelijk! ).
Maar het wordt er daar niet beter op, mooie bochten verpesten ze, maximum snelheid van Jan met de korte achternaam. Assen: wereldstad.

 
Geplaatst : 2 september 2012 17:30
(@kawasjakie)
Berichten: 2119
Noble Member
 

@Rudyhadee wrote:

.... als je op een Japanner rijd,(gaan te hard), BMW rijders zien het wel, komt door hun slakkegang.

hierbij wil ik u een schokkende belevenis mijnerzijds kundig maken om uw oordeel toch wat te nuanceren:

Gisteren op wereldreis door Zeeland 😮 en vanwege het grote aantal motoren dat er rondreed zaten we al gauw achter twee Vlaamse Harleys.
We(=VFR1200 & K1300) reden gezellig een stukje samen op en de Zuiderburen hadden er een stevig tempo in, ondanks de kwaliteit van hun twee-wielers.
Op een gegeven moment hoor ik een partij kabaal uit de pijpen der beide Harley's komen bij het verdubbelen van de rijbanen... De nationale coördinator terrorisme-bestrijding móest gealarmeerd worden! Oorlog? Nee, de Harley's zetten het op een rijden...niet meer normaal! Mijn Honda krijgt onwillekeurig ook de sporen ten einde de Amerikanen niet te veel voorsprong te geven. Nog steeds worden de USA-bikes kleiner...Dán alles eruit en bruut draai ik het gas open om die twee voor mij, niet gehinderd door enige high-tech balast terug in te halen. Mijn DCT schakelt van schrik een versnelling terug en stuift achter ze aan.
En nu komt het: die Harley's ingehaald en er achter blijven hangen met 200km/h op mijn klok! Jappen snel? Gloeiende kleppen!! Weet je dat HD ook snel kán zijn? En dan het kabaal!!! Wolfje zou erbij verbleken Exclamation

Oja: die K1300 heeft al meer bewezen donders snel te zijn. is volgens mij toch echt wel een BMW 😕

 
Geplaatst : 2 september 2012 18:07
(@kawasjakie)
Berichten: 2119
Noble Member
 

dubbel gepost Oops

 
Geplaatst : 2 september 2012 18:08
(@rudyhadee)
Berichten: 1334
Noble Member
 

Borden helpen niet, staat toch duidelijk slipgevaar voor auto's, lees ik dit net in de krant:

Auto slaat over de kop bij Hooghalen
DVHN | Gepubliceerd op 02 september 2012, 20:57
HOOGHALEN - Een nog onbekende man is zondagavond zwaargewond geraakt bij een auto-ongeluk op De Streek tussen Laaghalerveen en Hooghalen. Even voor zes uur 's avonds raakte de man de macht over het stuur kwijt. De auto eindigde ondersteboven. De brandweer heeft de man uit de auto bevrijd waarna hij met een ambulance naar een ziekenhuis is vervoerd. De oorzaak van het ongeluk is nog onbekend.

Exloo, ook gevaarlijk:

SBB pakt slechtste weg van Drenthe aan
DVHN | Gepubliceerd op 02 september 2012, 23:41
EXLOO - De route door het bos van Ees naar Exloo wordt al tientallen jaren een steeds groter avontuur voor automobilisten. Op sommige plekken hebben de gaten in het wegdek de overhand gekregen en de bermen zijn verzakt , zodat een normaal gangetje al risico's geeft op schade of ongelukken. Hij gaat door voor de slechtste verharde weg van Drenthe. Aan deze slechtste ver 'oost-europese' situatie lijkt nu een einde te komen, want volgens Bert Witvoet van Staatsbosbeheer is er eindelijk een potje gevonden waar de reparatie van betaald kan worden.

Lig nu bijna in een deuk, hoop maar dat tegen die tijd de weg schoon is:

Hooghalen krijgt Classic TT
DVHN | Gepubliceerd op 02 september 2012, 14:31
HOOGHALEN - In Hooghalen wordt op zaterdag 25 mei 2013 een racewedstrijd gehouden. De race, Classic TT Hooghalen genaamd, draait niet om de snelste tijd maar om wie het meest constante rondje rijdt. De wedstrijd wordt georganiseerd door de werkgroep Classic TT Hooghalen. Van 1926 tot en met 1954 vormde het TT Circuit nog een lange lus tussen Assen en Hooghalen.

Gevaarlijk Assen en omgeving:

http://moiassen.com/indd.php?p=read&bericht=mm9wnqyrHBa8CZs1gkGf66UBuvlWse94erzVCuJR5DvUyiPGpZX1FLYB8Q5yIhat1

 
Geplaatst : 3 september 2012 06:36
Pagina 1 / 2
Deel: